KURUMSAL SEYAHAT ACENTASI

Kurumsal Seyahatlerde Özgün Olmak

Yüzlerce acenta ile tatil planı yapabilir, onlarca web sitesinden uçak bileti bakabilir, yılda sadece bir kaç kez gidebileceğiniz tatilleri kusursuz tasarlamak için her şeyi düşünüp, bütçenizi hesaba katıp, size en uygununu seçebilirsiniz. Peki ya şirket seyahatinizde?

Kurumsal seyahat acenlatarı tam da bu noktada devreye giriyor. Sizin için tüm iş seyahatlerinizi eksiksiz tasarlarken aynı zamanda bütçe yönetimine de önem veriyor. Bu noktada diğer kurumsal seyahat hizmeti sunan acentalar ile DGG Tourism Service arasında ki fark nerde başlıyor?

Kurumsal seyahat özgünlük ister. Kurumsal seyahat acentaları size uçuş veya otel alternatifleri sunabilir, sizin için bazı tüyolar verebilir ama bu yeterli değildir. Bizler şirketinizle çalışmaya başladığımız andan itibaren tüm verilerinizi özenle işliyor ve kurumsal seyahat planlaması için şirket profilinizi oluşturuyoruz. Şirketinizin parmak izi olan bu profil sayesinde şirketinizin reflekslerini tanıyor, size zaman kaybettirmeden ve bütçenizin dışında kalmadan en özgün alternatifleri eksiksiz sunuyoruz.